Семінари, конференції, педради

Тематика засідань педагогічної ради   на 2020-2021 навчальний рік

Серпень

Основні підсумки роботи школи за 2019-2020 навчальний рік. Завдання на новий навчальний рік

Якимчук І.М. – ЗДНВР,

Мотивація до навчання під час карантину

Якимчук І.М. – ЗДНВР

Як зробити вивчення математики цікавим та веселим

Лютий

Створення навчального відео для організації змішаного та дистанційного навчання"

Якимчук І.М. – ЗДНВР

Інформаційна гігієна як складова успішності сучасного педагога

Травень

Як обрати стиль спілкування з дитиною в умовах сьогодення. Прийоми ефективної взаємодії

Про випуск учнів  9, 11 класів

Якимчук І.М. – ЗДНВР

Тематика семінарів, майстер-класів та тренінгів.
Науковий семінар  «Сучасна школа і батьківська громада: кроки до порозуміння і партнерства».                                                                                                                                                           10.2020 р.
 Психолого-педагогічний семінар «Шляхи запобігання булінгу серед підлітків»                           11.2020 р.
 Навчальний семінар " Новації в освітньому законодавстві. Методичні, психологічні та профорієнтаційні аспекти підготовки до ЗНО "                                                                                                           12.2020 р.

Навчальний семінар  « Тайм-менеджмент в роботі педагога»                                                  01.2021 р.
 Психолого-педагогічний семінар «Поведінка як зовнішній прояв особистості школяра».          01.2021 р.
   Тренінг « «Вчитель –вічний учень»                                                                                              02.2021 р.
семінар – практикум   "Сучасний та ефективний урок: методичні фішки для візуалізації тексту"                                                                                                                                             03.2021 р.
Психолого-педагогічний семінар "Інноваційна гармонізувальна освіта: без стресу, депресії, агресії »                                                                                                                                                                 04.2021 р.
Аналіз роботи педагогічного колективу над науково-методичною       проблемою                   05. 2021 р.