БомбеЗНО

Проект «бомбеЗНО», створений спільно Міністерством освіти і науки України, Освіторією та GoGlobal, за сприяння Фінського проекту підтримки шкільної реформи в Україні.

«бомбеЗНО» – це проект інтенсивної підготовки до ЗНО в прикордонних містечках і селищах Закарпатської та Чернівецької областей. Ідея проекту — допомогти дітям з угоро- і румуномовних родин повірити в те, що ЗНО з української мови та літератури — не такий страшний звір, яким його малюють, і що до нього можна підготуватися весело, пізнавально, легко подолавши пороговий бал!

25 березня - Ура початок!

Нарешті всі ми дочекались  початку роботи креативного, драйвового табору для учнів 11-их класів. Сьогодні всі отримали море позитивних емоцій, познайомились з новими друзями. Та найголовніше дізнались багато лайвхаків з української мови та літератури, які так потрібно напередодні ЗНО. Сподіваємось у наших учнів та вчителів не згас запал і його вистачить на всі дні!

26 березня - день другий! Він  розпочався під пісні Onuka та KAZKA! А далі...

27 березня - день третій! Ми продовжуємо навчатись граючись. Настрій у всіх чудовий, енергії вдосталь.

28 березня - день четвертий, на жаль, останній!  Як не прикро, але  все  має початок і має кінець.  Сьогодні останній день у нашому таборі "бомбеЗНО". Сподіваємось, що всім  сподобалось!

До зустрічі!