Мовний табір

rainbow                                   szivárvány

День Перший   "Давай знайомитися знову"

Ось і зустрілися знову у нашому пришкільному таборі! Сьогодні пройшов перший день. Учні ознайомились з правилами перебування у таборі, пройшли інструктаж з охорони життя та безпеки.

День другий "Відчуймо себе дорослими"

Сьогодні учні розпочали роботу над обраними проектами.

День третій "Усі культури нам близькі"

Табір продовжує свою роботу.  Після занять неодмінно  потрібно гарно відпочити і набратись нових сил.

Ми про це не забуваємо !

День четвертий "Немає дитинства без казки"

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Їм, нашому майбутньому, бажаємо радісного й безхмарного дитинства!

Хочемо бачити підростаюче покоління не розчарованим і не приниженим, не зневаженим і забутим. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочемо, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими!

Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя й добра, і радість у серці буяла – цвіла!

Маленькі краяни – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

Ще у вівторок наші учні святкували день захисту дітей разом із журналом "IRKA"

В школі, у мовному таборі, теж не забули про сьогоднішнє свято!

День п′ятий "Захоплення є у кожної людини!"

У кожної людини є якесь захоплення, заняття, яке йому цікаво і чим він з радістю займається у свій вільний час. Це допомагає  творчо реалізуватися, з користю для себе і оточуючих провести свій вільний час. Захоплення піднімають настрій і допомагають відволіктися від образ і неприємностей, роблять нас добрішими і кращими.

Ось і серед наших учнів є такі, які мають свої захоплення. Деякі діти захоплюються спортом, дуже люблять футбол, відвідують футбольну секцію, інші, особливо дівчата, захоплюються музикою, танцями.

День шостий "Чарівний світ мультиків!"

Мультфільми  – улюблена розвага дітей. Мультфільми допомагають дітям вивчити літери, цифри, кольори, фігури, призначення речей тощо. Діти переймають поведінку головного героя. Це добре, якщо персонаж наділений позитивними рисами, а мультфільм чітко допомагає зрозуміти різницю між добром і злом. Мультики іншою мовою допомагають вивчити та засвоїти іноземні слова. Тому сьогоднішній день в таборі присвячений мультикові.

День сьомий «Життя без солодкого прісне й нудне »

Важко уявити життя без солодощів, а для дітей це чи найголовний продукт. Цукерки,шоколад,зефір,тістечка,торти,морозиво,джем, варення.... Цей ряд можна продовжувати. Солодощі викликають миттєве емоційне піднесення.  Сьогодні ми в цьому ще раз переконались.

День восьмий "Сувенір на згадку!"

День дев′ятий  "Ні дня без веселощів!"

День десятий "До наступного літа !"