новини травня 2019

22 травня відбулось свято "Прощавай, початкова школо!" для учняв 4Б класу. Свято пройшло у затишній , веселій атмосфері. Учні показали свої таланти: співали,танцювали, декламували! Справжнім сюрпризом для випускників став квест , пдготовлений першою вчителькою Хіміч І.І. Участь у ньому взяли не лише учні, а й батьки та вчителі разом з адміністрацією школи. Свято видалось на славу!

21 травня учні 4 А класу прощались із початковою школою. Позаду чотири роки навчання,  старанної та наполегливої праці. І ось перший етап завершено. Хтось радіє , хтось сумує, але всі розуміють : попереду ще багато цікавого та незвіданого. Вітаємо випускників та їхніх рідних . Бажаємо всім міцного здоровя, безмежного терпіння та успіхів в усіх починаннях!

17 травня  настав час прощатись я з Букварем учням 1Б класу. Свято видалось на славу. Учні показали все, чого навчились за цей навчальний рік. Вони співали, танцювали, декдламували. Очі наших учнів сіяли від радості та щастя. Хіба може бути щось важливіше за це?

15 травня  наші першокласники святкували свято Букварика. Позаду місяці навчання в школі, місяці перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз. Але це і місяці перших перемог.

Вітаємо   учнів 1 А класу з цим святом і бажаємо їм, щоб книга стала одним із їхніх друзів, щоб вони любили її і шанували.

8 травня  Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення  у Другій світовій війні.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни Слава всім воїнам-переможцям у Другій світовій війні! Слава офіцерам і солдатам, які воювали в Червоній армії, партизанських загонах та у військових з’єднаннях країн антигітлерівської коаліції!

Слава всім, хто захищав країну від агресії з боку нацистського Третього рейху!

Вічна пам’ять тим, хто у часи Другої світової війни загинув за свободу та незалежність !

7 травня на базі Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Приємно відзначити, що учні нашого закладу вибороли третє місце. Вітаємо їх та їхнього наставника - вчителя фізичної культури Дуб Наталію Бейлівну.

6 травня в нашому закладі відзначався День матері

Мама — найдорожча людина для багатьох з нас. Вона дала життя, оточила турботою і ласкою, виховала.

Спасибі за ласку, за щире тепло

Недоспані ночі, турботи й добро.
Здоров'я міцного Вам зичимо щиро,
Любові і радості, злагоди й миру!

Взято із сайту https://maximum.fm/novini_t2з

Колектив закладу приєднується до всіх побажань  і вітає всіх матусь зі святом!