Літній відпочинок наших учнів

Літо – пора відпочинку школярів, гарна можливість добре відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком. Це  відмінний час  зарядитися енергією . Щоб літо пройшло ефективно, важливо все як слід спланувати і втілити свій план в життя. Літній відпочинок школярів – невід’ємна частина системи безперервної освіти, яка повинна забезпечити реалізацію прав кожної дитини на відпочинок, змістовну організацію дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб, допомогу в саморозвитку і самореалізації особистості. Учні нашої школи мали змогу відпочити у пришкільному таборі "Веселка". Інформацію про це дивіться у рубриці "Мовний табір".

В червні за сприяння адміністрації та відділу освіти ,молоді та спорту Берегівської РДА учні мали змогу оздоровитись у оздоровчо-рекреаційному комплексі "Термальні води "Косино".  Це був чудовий і незабутній  відпочинок .

В серпні учні школи мали можливість відпочити в сусідній Угорщині, в   Erzsébet-tábor. Програма табору була насичена та змістовна. Учні отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень!

З 30 липня  двоє учнів школи відпочивали у таборі "Джерела толерантності"

Табір "Джерела толерантності" - унікальний освітній проект, який працює за авторською методикою занурення в етнокультуру народів, які проживають на теренах України. Пізнаючи особливості різних народів, діти глибше усвідомлюють власну ідентичність. Діти з різних етнічних спільнот відпочивають разом, вчаться долати стереотипи, гідно презентувати себе і свою етнічну громаду, розуміти один одного та взаємодіяти у своїй місцевій громаді, в країні та у світовому співтоваристві.