Територія обслуговування

Територія обслуговування — це адміністративно-територіальна одиниця (або її частина чи окремі будинки), визначена і закріплена місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання дитини.. Так визначено в Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Закріплюють територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти: районні, районні у містах держадміністрації міські, селищні, сільські ради, зокрема й об’єднаних територіальних громад, їх виконавчі органи. Про це йдеться у пп. 3 п. 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затв. постановою КМУ від 13.09.2017 № 684. Закріплювати територію обслуговування необхідно задля належного обліку дітей шкільного віку, який здійснюють у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (району, міста, району у місті, селища, села).

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/question/467-shcho-take-teritorya-obslugovuvannya-zakladu-osvti

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Територія обслуговування ,закріплена за Яношівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатскьої області:

с. Яноші та с. Балажер Берегівського району Закарпатської області